29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 653.Ada’da Coşkuyla Kutlandı!

Bahçekent Whatsapp

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 653.Ada’da Coşkuyla Kutlandı!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bahçekent Emlak Konutları 653.ada da etkinliklerle kutlandı. Site yönetim kurulu başkanı A.Burak Açıkbaş’ın sponsor olduğu ve bizzat tertiplediği kutlamalara site sakinlerinin büyük çoğunluğu katıldı. Etkinliklerden önce site Türk bayraklarıyla süslenirken, site girişine ulu önder M.Kemal Atatürk’ün posterleri ve Türk bayrakları asıldı.

Site yönetim kurulu, etkinliklerin amacının öncelikle geleceğimiz olan çocuklarımızın milli duygularını uyandırmak ve cumhuriyetin önemini anlamalarını sağlamak, daha sonra da site sakinlerinin bir arada olması olduğunu dile getirdi. Gecenin sonunda site sakinlerinden alınan geri dönüşlerle bu amaca fazlasıyla ulaşıldığı anlaşıldı.

Etkinliklerde çocuklara balon, macun ve patlamış mısır dağıtılırken; animatörler çeşitli oyunlarla çocukları eğlendirdi. Ayrıca çocuklar seyyar oyun parkında eğlenceye doydular. Havanın serin olmasına rağmen yüksek katılım olması 653.ada sakinlerinin cumhuriyete olan bağlılığı ve inancının bir göstergesi idi.

Etkinlikler 10.yıl marşının hep bir ağızdan söylenmesi ve havai fişek gösterisiyle sona erdi.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

1
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

 Sh M 3 Kasım 2018 Cevapla
0 0

Bahçekent projelerin yeni havadan fotoğrafları istiyoruz

BAHÇEKENT,BAHÇEŞEHİR
Herkese Açık Grup · 1,094 Üye
Gruba Katıl
BAHÇEKENT,Bahçeşehir Facebook Grubumuza Katılmayı Unutmayın!