Bahçekent Emlak Konutları 653.Ada Bütçesi İçin Açıklama Yapıldı!

Bahçekent Whatsapp

Bahçekent Emlak Konutları 653.Ada Bütçesi İçin Açıklama Yapıldı!

Dün yayınladığımız “Bahçekent Emlak Konutları 653.Ada Yeni Bütçe Yayınlandı” haberi üzerine bugün 653.ada yönetim ve denetim kurulu tarafından açıklama yapıldı. Yapılan açıklamaya göre henüz kesinleşen bir bütçe olmamakla beraber, yayınlanan bütçe site sakinleri ile paylaşılıp fikir alışverişi yapmak üzere taslak bütçe olduğu bilgisini aldık.

 

“Temmuz ayında seçilen yeni yönetim kurulu geçtiğimiz yılın harcamaları üzerinden yeni yılın bütçe taslağını oluşturmuş ve bunu sakinlerle paylaşarak fikir, öneri ve destek talep etmiştir. Çoğunlukçu ve katılımcı bir yönetim anlayışı benimsemiş olan ada yönetim kurulu bütçeyi tartışmak üzere site sakinlerinden oluşan meclisi 12.08.2018 tarihinde Vedat Barceğci İlkokulunda toplamıştır.
Toplantıya katılan meclis üyesi site sakinleri bütçeyle alakalı fikir ve önerilerini yönetim kuruluna iletmekle beraber bütçenin kesin kararının sitenin çoğunluğunun bilgilendirilmesi ile alınması konusunda fikir beyan etmiş ve imza vermiştir. Dolayısıyla yönetim kurulu bütçe üzerinde tartışmak ve sonlandırmak üzere eylül ayının ilk haftasında yeniden site meclisini toplantıya çağırmıştır. 
Sonuç olarak yayınlanan bütçe taslak bütçe olup, bahsedilen aidat miktarları kesin ve net belirlenmiş ve toplanacak olan aidat miktarları değildir.
Net miktarlar eylül başında yapılacak toplantıda tüm site sakinlerinin katılacağı meclis toplantısında belirlenecek ve ilan edilecektir.
Saygılarımızla,
653 ada yönetim ve denetim kurulu”

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

BAHÇEKENT,BAHÇEŞEHİR
Herkese Açık Grup · 1,094 Üye
Gruba Katıl
BAHÇEKENT,Bahçeşehir Facebook Grubumuza Katılmayı Unutmayın!