Bahçekent Emlak Konutların’da İstifalar Başladı!

Bahçekent Whatsapp

Bahçekent Emlak Konutların’da İstifalar Başladı!

Geçtiğimiz hafta gündeme gelen aidat zammı site sakinleri tarafından tepki ile karşılanmıştı. Tepkiler daha çok site sakinlerinin komşularından oluşan, genel kurul ile seçilen blok temsilcilerine idi. Blok temsilcilerinin bu kadar yüksek oranda bir zammı onaylamaları günlerce site sakinleri tarafından konuşuldu.

İmza Kampanyası Başlatıldı!

Henüz aidat zammı için resmi duyuru yapılmadı. Site sakinleri önlem amaçlı imza kampanyası başlattı. N.A öncülüğünde site sakinleri her gün belli bir noktada toplanıp imza vermekteler. Genel kurul seçimine katılımın az olduğu Bahçekent Emlak Konutların’da, site sakinleri bu sefer tam destek sağlayarak gece geç saatlere kadar imza vermekteler.

Blok Temsilcileri İstifa Etti!

Gelen tepkilerden sonra blok temsilcileri istifa etti. Bugün sabah istifa dilekçelerini veren 5 blok temsilcisi, yönetim kurulu başkan vekili ve denetim kurulu üyesi görevinden istifa etti.

İstifa eden blok temsilcileri;

1.Blok temsilcisi İrfan Eroğlu
2.Blok temsilcisi ve denetim kurulu üyesi Fatih Atalay
4.Blok temsilcisi İlyas Çoban
5.Blok temsilcisi Mustafa İpek
12.Blok temsilcisi ve yönetim kurulu başkan vekili Abdurrahman Elveren

İstifa eden bloklar toplamda 401 daireden oluşmakta. Toplamda 682 daireden oluşan Bahçekent Emlak Konutları 656.Ada’nın yaklaşık %60sına tekabül etmekte.

Daire sayısı bakımından önemli konumda olan 12. ve 13.blok sitenin yaklaşık %50sini temsil etmekte. 12.blok temsilcisi istifa dilekçesini verdi. Şimdi gözler 178 daire bulunan 13.blokta.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

1
1
0
0
0
0
0
1
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

BAHÇEKENT,BAHÇEŞEHİR
Herkese Açık Grup · 1,094 Üye
Gruba Katıl
BAHÇEKENT,Bahçeşehir Facebook Grubumuza Katılmayı Unutmayın!