Bahçekent Haber Neden Var?

Bahçekent Whatsapp

Bahçekent Haber, Bahçekent’te yaşanan güzel ya da kötü olayları tarafsız bir şekilde yansıtmak, sizlerin sesi olmak için kurulmuştur. Bu faaliyetlerini sürdürürken çoksesliliğe saygı gösteren ve içeriklerinde beyan edilenleri çarpıtmadan yansıtmaya gayret göstermiştir ve göstermeye de devam edecektir.

Haber sitemize yönelik eleştiri yapılırken bizim aynı zamanda hakim-yargıç-savcı-avukat-davacı-davalı-polis olamayacağımız veyahut bunlardan birinin kör bir şekilde tarafı konumda olamayacağımızın unutulmaması gerekmektedir.

Haberlerimizde her konuda tarafların beyanları yansıtılır, umuma yansımamış özel konuşmalardan edinilen bilgiler izinsiz yayımlanmaz, tekzip talebinde bulunulursa sümen altı edilmez, haklılık varsa içerik mutlaka düzeltilir.

Bir haber sitesi kurulurken izne tabi değildir. Bir site yönetiminden, kurum ya da şahıstan izin alması gerekmez. Ancak hem genelgeçer ahlak kurallarına hem de gazetecilik meslek etiğine uygun hareket etmelidir. Açıkça ya da dolaylı yoldan hakaret, vb. ithamlarla tek taraflı yalan haber yapamaz, hukuken bunun sonuçlarından sorumludur.

Bizler site sakini, yönetimi ve çalışanları ile büyük bir aile olduğumuzu düşünüyoruz. Sesiniz olmayı devam ettirebilirsek daha da mutlu olacağımızı belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,
Göksel Törün – Umut Akçiçek

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

1
0
0
0
0
0
0
2
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

BAHÇEKENT,BAHÇEŞEHİR
Herkese Açık Grup · 1,094 Üye
Gruba Katıl
BAHÇEKENT,Bahçeşehir Facebook Grubumuza Katılmayı Unutmayın!