Bahçekent Hayatpark’a Kafeterya!

Bahçekent Whatsapp

Bahçekent Hayatpark’a Kafeterya!

Temmuz ayında 80 yeni ağaç dikilen ve yine geçtiğimiz hafta İstanbul Halk Ekmek kulübesi koyulan Hayatpark’ta yatırımlar devam ediyor. Bahçekent’in ve Hayatpark’ın hak ettiği değere ve ilgiye ulaşması için Başakşehir Belediyesi çalışmaları hızlandırmış durumda. Bölge sakinlerinin de Hayatpark’a ilgi duyması, özellikle hafta sonları Hayatpark’ın yoğun olması Bahçekent bölgesinde ciddi bir nüfus artışı olduğunu göstermekte.

Bu nüfus artışı ile birlikte Hayatpark’ta hafta sonları kamelyalar yetersiz kalmakta. Geçtiğimiz haftalarda Bahçekent sakinlerinin vakit geçirmek için sürekli tercih ettiği Papitat pastanesinin kapanması da Hayatpark’ta kafeterya açılmasını zorunlu hale getirmiş durumda.

Aynı Gün Çalışmalar Başlatıldı!

Bahçekent sakini ve Ak parti Bahçekent ilçe komisyon başkanı Tarık Barka ve Başakşehir ilçe başkanı görüşmesi esnasında Bahçekent’lilerin çay içmek için bir kafeteryanın olmadığı dile getirildi. Aynı gün içerisinde Başakşahir Belediyesi ve Emlak Konut arasında telefon trafiği sonucunda Hayatpark’a kafeterya alanının yapılması kararlaştırıldı. Karar alındığı gün temeli atılan kafeteryanın Kurban Bayramı sonrası bitirilmesi planlanılıyor.

Tüm Bahçekent Sakinlerine hayırlı olmasını diliyoruz.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

1
0
0
0
0
0
0
1
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

BAHÇEKENT,BAHÇEŞEHİR
Herkese Açık Grup · 1,094 Üye
Gruba Katıl
BAHÇEKENT,Bahçeşehir Facebook Grubumuza Katılmayı Unutmayın!