BAHDER – Bahçekent Derneği Kuruldu!

Bahçekent Whatsapp

BAHDER – Bahçekent Derneği Kuruldu!

Dernekleşme kararı alan BAHÇEKENT, BAHÇEŞEHİR facebook grubu, geçtiğimiz haftalarda Bahçekent Derneği için dilekçe teslim etmişti. BAHDER – Bahçekent Derneği kurulması valilikten bu hafta resmen onay aldı. Artık Bahçekent’lilerin bir derneği olacak!

BAHDER Neden Kuruldu?

Dernek, Bahçekent bölgesinde yaşayan insanların bir araya gelerek, sosyal kültürel eğitim ve  sivil toplum faaliyetleri ile dayanışmayı sağlamak amacıyla organizasyonlar yapmak, Bahçekent’in daha yaşanabilir olması için altyapı güvenlik eğitim sağlık yol elektrik ve benzeri hizmetler ile ilgili eksiklikleri tespit ederek bunlarla ilgili kurumlarda girişimde bulunmak için kurulmuştur.

BAHDER Ofisi Nerede?

BAHDER Ofisi Adresi: Bahçekent Ticaret Merkezi 656.Ada 3.Blok No: 4
Onur Market Arkası, Dağdelen Su yanı

Konu ile alakalı Bahçekent Derneği başkanı Habip Göydağ ” Derneğimiz tüm Bahçekent’lilere hayırlı olsun. Artık Bahçekent’i resmi olarak temsil edecek bir derneğimiz var. Dernek ofisimizin tadilatlarını 15 gün içerisinde bitirmeyi planlıyoruz. Daha sonra üye alımlarına başlayacağız, Bahçekent halkını Bahçekent’e sahip çıkmak için üyeliğe davet ediyoruz. ” dedi.

Komşularımız ile kurduğumuz ve Bahçekent Haber olarakta kurucu üyesi olduğumuz Bahçekent Derneği’nin tüm haberlerini sitemizde yayınlayacağız. Facebook Grubumuza’da Katılmayı Unutmayın!

BAHÇEKENT, BAHÇEŞEHİR Facebook Grubu

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

1
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

BAHÇEKENT,BAHÇEŞEHİR
Herkese Açık Grup · 1,094 Üye
Gruba Katıl
BAHÇEKENT,Bahçeşehir Facebook Grubumuza Katılmayı Unutmayın!