Başakşehir Belediyesi Başkanı Bahçekent’lileri Ziyaret Etti!

Bahçekent Whatsapp

Başakşehir Belediyesi Başkanı Bahçekent’lileri Ziyaret Etti!

Başakşehir Belediyesi Başkanı Yasin Kartoğlu, bugün Bahçekent’liler ile buluştu.
Ak Parti Bahçekent Komisyon Başkanı Tarık Barka, Başakşehir Belediye Başkanı Kartoğlu’nu Hayatpark’ta karşıladı.

Geçtiğimiz sene 31 Mart’ta düzenlenen fidan dikme etkinliğinin tekrarı Bahçekent site sakinleri ve çocuklarında katılımlarıyla yeniden gerçekleştirildi. Daha sonra Hayatpark’ta bölge sakinleri tarafından yoğun katılım olan etkinlikte Bahçekent için yapılacak olan; geçtiğimiz haftalarda duyurduğumuz Sağlık Ocağı ve İETT Peron projelerinin yanı sıra birçok  proje hakkında bilgiler verildi.

Kadınlar ve Çocukların Sosyalleşebilmesi İçin;

Başakşehir Belediyesi Başkanı Yasin Kartoğlu, Bahçekent’e kadınların ve çocukların sosyalleşebilmesi için Başakşehir ilçesinin birçok noktasında bulunan bilgi evleri tarzında alanlar yapılacak bilgisini verdi. Yapılacak projede kadınlar ve çocukların bilgiler edinip, eğlenceli vakit geçirmesi hedefleniyor.

Ulaşım Konusuna Değinildi;

Sayın Yasin Kartoğlu, yakında açılacak olan Çatalca Gişeleri ile otoyoldaki yoğunluğun azalacağı bilgisini verdi. Ayrıca Başakşehir ilçesinden direkt olarak Bahçekent’e ulaşım sağlamak için yeni 4 şeritli otoyol yapıldığını ve yol inşaatının %85’inin tamamlandığı bilgisini verdi. Ayrıca Bahçekent için yeni büyük İETT hatları konulacağının bilgisini verdi.

Ramazan Etkinlikleri Yine Bahçekent’te!

Geçtiğimiz sene Bahçekent’te düzenlenen Ramazan etkinlikleri yine Hayatpark’ta yapılacak. Konu ile alakalı sayın Yasin Kartoğlu ” İnşallah biz burada Ramazan ayını bir ay boyunca çocuklar ile hep beraber dolu dolu yaşayacağız. Çocuklarımıza burdan söz vermiş oluyoruz. ” dedi.

 

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

1
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

BAHÇEKENT,BAHÇEŞEHİR
Herkese Açık Grup · 1,094 Üye
Gruba Katıl
BAHÇEKENT,Bahçeşehir Facebook Grubumuza Katılmayı Unutmayın!